Jeśli pod nowy adres to tylko z nami

SKOTRANS Sp. z o.o. zapewnia kompleksowe usługi relokacyjne dla firm i osób prywatnych.  

Zabezpieczamy
Pakujemy
Przewozimy
Nosimy

Nie ważne czy zmieniasz miejsce o kilometr, przenosisz się do innego województwa lub innego kraju….chętnie pomożemy Ci przejść krok po kroku cały proces. Od Ciebie zależy jak dużo zrobisz sam, a jak dużo zrobimy za Ciebie. W trakcie rozmowy lub mailu do nas postaraj się udzielić jak najwięcej informacji o tym co, gdzie, ile, jak i kiedy planujesz zrobić. To bardzo ważne. Dzięki temu będziemy mogli idealnie dopasować swoją ofertę do Ciebie i pod Ciebie. Przeprowadzki międzynarodowe czy też krajowe są specyficzną częścią transportu. Nigdy nie ma dwóch jednakowych sytuacji. Doskonale to rozumiemy i jesteśmy w stanie sprostać prawie każdemu wyzwaniu.  

Przeprowadzki Międzynarodowe – ogólnie rzecz biorąc to najdrożej wyceniana przez nas usługa w porównaniu z wyceną na transport międzynarodowy czy przeprowadzkami krajowymi. Nie można zapominać, że podejmując się tego typu zadania musimy podstawić odpowiedni samochód który niejednokrotnie będzie miał przed sobą do pokonania tysiąc, dwa lub nawet trzy tysiące kilometrów. Dodatkowym kosztem jest wciąż zmieniające się prawo które wymaga od nas by nasi pracownicy na terenie danego kraju zarabiali minimalną stawkę tam obowiązującą. Na terenie Francji muszą oni również spać w hotelach. Mimo jednak wszystkich tych barier ,jesteśmy pewni, że zaskoczymy Cię wyjątkowo korzystną ofertą. 

Przeprowadzki Krajowe – koszt usługi jest niższy jak przeprowadzki międzynarodowej ze względu na mniejszą ilość przepisów oraz czas który jest nam potrzebny do realizacji. Realizujemy naszą usługę na terenie tego samego miasta ale także jesteśmy w stanie przewieźć Państwa mienie w dowolne miejsce w Polsce. Wszystko zależy od oczekiwań naszego klienta. 

Przeprowadzki to dodatkowa usługa oferowana przez naszą firmę dzięki czemu możemy zaoferować wyjątkowo korzystną wycenę. Daje nam to możliwość pobierania opłaty tylko w jedną stronę. Nie pobieramy od naszych klientów opłat za trasę powrotną do bazy która mieści się w Lublinie. Działania „hybrydowe” dają nam przewagę nad konkurencją i pozwalają zaoszczędzić Państwu niejednokrotnie nawet aż 40% w porównaniu z ofertą innych firm.

Transport 3,5DMC


Przykładowa wycena : 

1

Przeprowadzka na terenie tego samego miasta 

40kartonów, łózko,2 komody, narożnik, 15 worków z ubraniami, pralka, lodówka  – koszt 700PLN 

Przeprowadzka Międzynarodowa

Lublin- Hamburg

40kartonów, łózko,2 komody, narożnik, 15 worków z ubraniami, pralka, lodówka  – koszt 2800PLN 

3

Przeprowadzka Krajowa

Lublin – Wrocław 

40kartonów, łózko,2 komody, narożnik, 15 worków z ubraniami, pralka, lodówka  – koszt 1400PLN

Transport Przeprowadzki
SKOTRANS Sp. z o.o.
Wytyczno 45
22-234 Urszulin 


Wrońska 1B/164
20-327 Lublin

info@skotrans.eu
736335160